Serwisy internetowe

Ha! W dziale oferta piszecie, że rozwiązania oparte o darmowe projekty nie są zalecane, a zrealizowaliście sklepy oparte o Prestashop. Jak to w końcu jest?

Faktycznie, jest to prawda. I jedno, i drugie. Technologia realizacji projektu zależna jest jednak także od kosztów, jakie Klient jest w stanie ponieść. Dlatego w niektórych przypadkach wykorzystujemy silniki darmowych aplikacji, które są przez nas modyfikowane w celu poprawy bezpieczeństwa danych Klienta.

Dlaczego nie macie nawet orientacyjnego cennika zaprojektowania strony?

Odpowiedź na to pytanie znajduje się w opisie oferty.

OK, jestem zdecydowany na zlecenie Wam wykonania strony. Co teraz?

Bardzo się cieszymy z tego powodu i zrobimy wszystko, by projekt spełnił oczekiwania. Przed kontaktem z nami prosimy jednak o przemyślenie i przygotowanie kwestii:

  • cel aplikacji (czy ma to być strona-wizytówka, czy też aplikacja służaca do innych celów - jakich?)
  • technologia wykonania aplikacji
  • wygląd aplikacji (kolorystyka, układ, ilość podstron - tutaj bardzo pomocne będzie przygotowanie odnośników do innych stron, niekoniecznie z danej branży, które mają według Państwa ciekawy układ graficzny/kolorystyczny)
  • ilość podstron
  • rodzaj mechanizmów potrzebnych do aktualizacji strony, takich jak edytory treści, galerii itp.
  • budżet, jaki można przeznaczyć na aplikację

Po przygotowaniu powyższych danych prosimy o kontakt z nami w celu umówienia się na spotkanie, na którym omówimy szczegóły projektu. Kolejne kroki zostały opisane w opisie oferty.

Mam już serwer. Czy wykonana przez Was strona może na nim umieszczona?

Środowisko działania aplikacji jest jednym z czynników, które bierzemy pod uwagę podczas przygotowywania jej projektu. Jeśli poinformują nas Państwo o wymaganiach, z pewnością zostaną one uwzględnione i serwer, jaki Państwo posiadacie będzie mógł zostać wykorzastny do osbługi strony.

Czy na wykonaną stronę/aplikację udzielacie gwarancji?

Oczywiście, na nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji działania w zakresie funkcjonalności opisanych w projekcie, pod warunkiem niezmieniania środowiska jej działania.

Czy poza gwarancją można liczyć na jakieś wsparcie? Co w przypadku konieczności aktualizacji strony?

Oczywiście! Dla każdego Klienta oferujemy wsparcie techniczne i opiekę administracyjną, której cena zależna jest przede wszystkim od ilości pracy. Koszty aktualizacji podajemy zawsze przed rozpoczęciem prac.

Czy będę mógł sam zmieniać treść na mojej stronie?

Tak, udostępniamy dla naszych Klientów system zarządzania treścią beel.CMS, umożliwiający zmianę zawartości poszczególnych stron nawet dla osób nieznających HTML.

Czy wystawiacie faktury VAT za wykonane strony? Co z prawami autorskimi?

Oczywiście, na każdy sprzedany przez nas towar lub usługę wystawiamy faktury VAT. Jeśli chodzi o prawa autorskie, to ich przekazanie zależy od projektu oraz oczekiwań Klienta. W razie potrzeby, istnieje nawet możliwość przekazania Klientowi źródeł projektów graficznych.